Kurzy Telesných procesov AC

Telesné procesy sú jedným z nástrojov Access Consciousness. Pracujú s energiou tiel a bytostí. Umožujú nám mať užší vzťah, spojenie a lepšiu komunikáciu s naším telom. Odomykajú a menia rôzne obmedzenia, bolesti a utrpenia naších tiel v tejto realite. Učia telo prijímať. Využívajú k tomu jemný a láskavý dotyk, ktorý si každé telo zamiluje.

Na kurze:

– spoznáte energiu telesného procesu
– naučíte sa vnímať svoje a klientovo telo
– naučíte sa komunikovať so svojím telom
– naučíte sa spúšťať telesný proces
– dostanete manuál
– získate certifikát a môžete ich začať využívať pre seba, svojich blízkych, či klientov

Na kurzy telesných procesov nie sú potrebné žiadne predpoklady. S ľahkosťou sa ich naučia aj deti.

Dĺžka trvania kurzu: 3 hodiny

Cena:

  • Dospelí: 60€
  • Osoby od 15 do 18 rokov: 30€
  • Deti v sprievode dospelej osoby: zdarma

Korekcia zraku
Telesný proces je vhodný pre ľudí aj zvieratá pri problémoch so zrakom. Ak sa chcete zbaviť šošoviek, či okuliarov, je potrebné ho dostávať pravidelne. Efekt pretrváva niekoľko mesiacov.
Termín kurzu: 18. 3. 2023 9:00 – 12:00

MTVSS
MTVSS je telesný proces s veľmi širokým spektrom využitia. Je to jeden z najdynamickejších telesných procesov od Access Consciousness. Odstraňuje funkčné poruchy tela, posilňuje a stimuluje imunitu, umožňuje telu lepšie fungovať pri fyzickej námahe a vylaďuje telo, aby sa zmiernili obtiaže v rôznych oblastiach nášho tela. Dokáže ovplyvniť metabolizmus, tráviaci systém, reprodukčný systém, CNS, kožu, skelet, lymfatický systém a mnoho ďalšieho.
Termín kurzu: 25. 3. 2023 9:00 – 12:00

Lymfatické nezhody a nekonzistencia žliaz
Lymfa je telesná tekutina, ktorá pomáha z tela odstrániť toxíny, odpadové látky metabolizmu, vírusy, baktérie a niektoré iné látky, ktoré už telo nepotrebuje. Prúdi lymfatickým systémom. Ak lymfatický systém nepracuje správne, lymfa neodteká a v tele tvoria sa opuchy.
Termín kurzu: 25. 3. 2023 14:00 – 17:00

Legenda El Dorada
Telesný proces pomáha odstrániť bolesti chrbta a vnútorných orgánov a vyhladiť príznaky starnutia.
Termín kurzu: pripravujeme

Obnova spoločenstva so Zemou
Zem je naša planéta. Planéta, na ktorej žijeme celý náš život. Zem je pre nás obrovským darom. A čo ak aj vy ste darom pre túto Zem? Boli by ste ochotní jej prispieť? Obnovením spoločenstva so Zemou môžete začať úžasné dobrodružstvo, kde si budete prispievať s planétou navzájom.
Termín kurzu: pripravujeme 

Holografická mutácia
Holografická znamená, že sa len zdá, že to je/existuje. Nie je to konečná. Holografikcé je o spoznávaní budúcnosti a jej tvorbe. To, že je niečo holografické, sa len zdá, že to je/existuje. Holografický je napríklad pásik na bankovkách, ktorý sa mení. 
Termín kurzu: pripravujeme

Zdieľať s priateľmi

Facebook